Kresťanská Misia Maranata Rotating Header Image

Predstavenie tímu vedúcich mládeže

Miroslav Kalnaši s rodinkou

Ahojte volám sa Miro, mám 28 rokov, nádhernú manželku Zuzanku, obrovský Boží zázrak v podobe takmer 2 ročného synčeka Noelka a druhého synčeka Liamka, ktorý je na ceste. Žijem prekrásny život a nazval by som ho snom, ktorý je skutočný a reálny. Ako je to možné ???

Pred svojim znovuzrodením som žil totálne hýrivý život, ktorý oslavoval mňa a to čo som miloval- party, disko, alkohol, drogy, neviazané vzťahy s dievčatami. V 21 rokoch som dostal absolútne nezaslúžene najväčší dar- do môjho života nezabudnuteľne a slávne vstúpil ten, ktorý stvoril celý tento svet, vesmír a ktorý stvoril aj mňa- JEZIŠ KRISTUS !!! Vždy som nim pohŕdal a posmešne ho odmietal, ale On sa stal mojím najväčším Hrdinom, pretože aj napriek tomu ma stále veľmi miloval a práve Jeho bezhraničná láska ma zachránila.
Môj život sa následne úplne zmenil, a tak ako som žil naplno pre seba a pre potešenia, ktoré mi tento svet ponúkal, som sa úplne celý odovzdal do Jeho mocných požehnaných rúk. Začalo jedno úžasné dobrodružstvo, ktoré nemá koniec, totiž jeho cesta je cesta večnosti.
Mojim snom na tejto ceste je zmeniť dejiny ľudstva tak, aby každý, ale úplne každý poznal skutočnú a živú osobu Pána Ježiša Krista, ktorej sa absolútne nič a nik nevyrovná a ktorá jediná dokáže na nepoznanie zmeniť naše životy. A to absolútne šialené je, že On to chce urobiť práve skrze mňa, lebo ja nosím Jeho prítomnosť, Jeho Kráľovstvo v sebe a preto si prajem aby ľudia vo mne nevideli mňa ale Jeho. „NECH SA STANE TVOJA VÔĽA (JEŽIŠ) AKO V NEBI TAK AJ NA ZEMI !!!

Anička Kuzmiková


Volám sa Anička a mám 22 rokov. 1.miesto v mojom živote má Pán Ježiš Kristus a z Jeho milosti môžem dnes byť súčasťou Božej armády – mládeže Kresťanskej Misie Maranata. Hoci poznám Pána Ježiša od svojho detstva, bolo v mojom živote obdobie, kedy som sa rozhodla užívať si svoju mladosť naplno, tak ako to bežne chodí v tomto svete. A hoci nerada spomínam na toto obdobie, verím, že svojim príbehom budem môcť pochopiť a povzbudiť mnohých mladých ľudí. Mojou víziou je spoznávať Božie srdce a naplniť Jeho plán v mojom živote. Jedno viem: že Božie Slovo je pravda a chcem Ho napĺňať a vidieť v každodennom živote ako funguje. Túžim vidieť zázraky, hlavne to – aby ľudia spoznali ako ich Boh miluje. Nechcem presnívať svoj život, ale chcem prežiť svoje sny (Lk 4, 18-19).
P.S.: Ježiš ťa miluje!!!

Rastislav Koky


Ahojte , v krátkosti vám sebe niečo poviem. Mám 19 rokov a pred štyrmi rokmi, som odovzdal svoj život JEŽIŠOVI.

A vieš čo? neľutujem To! Za tie roky s Bohom, som spoznal nových bratov, ľudí,kamošov.., najlepšie na tom je že, som spoznal aj krásnu priateľku ktorou spolu chodíme. Noo… A moja osobná túžba je aby, to čo som spoznal ” ja” spoznali všetci. môj plán pre tento svet? Je jasný – Kázať radostnú zväz evanjelia. Úplne na záver len jedno :ŽIVOT S BOHOM NIE JE NUDA!

Martin Čonka


Ahojte, volám sa Martin,mám 19 rokov-ja viem,že vyzerám mladší – študujem na Ssoš v Poprade.
Som znovuzrodený človek,ktorý prijal pozvanie od Ježiša Krista,aby som sa vrátil domov, k Otcovi.
Priateľku nemám. Ale už čakám, kedy mi ju Otec Nebeský uvoľní pre môj život.
Som spokojný. Prečo? Pretože mi Ježiš povedal, že ma nikdy neopustí. Som Vďačný, kde som a sa teším,kde bude. Som Hrdý kým som-syn najvyššieho, Stvoriteľa Neba a Zeme.

A Môj sen, moja túžba pre tento život, život okolo mňa Je: ABY ČLOVEK PRIJAL POZVANIE OD JEŽIŠA A VŠETKO OSTATNÉ PRE ŽIVOT (radosť,láska,úspech,pokoj,život na úroveň…) BUDE LEN VTEDY ZAPADAT, KDE MÁ, KEĎ SA NEBUDEŠ TÚLAŤ, HĽADAŤ NA NESPRÁVNE MIESTA… BUDE ZAPADAT, KEĎ SA VRÁTIŠ ODTIAĽ, ODKIAĽ POCHÁDZAŠ.

Andrej Lačný


Mojou túžbou je žiť Božiu lásku tak, aby nebo prichádzalo nebo na túto zem a aby môj život bol obrazom Ocka nebeského, ktorého túžim naveky chváliť. Aby mladí ľudia spoznali pravú slobodu, aby spoznali Ocka takého, aký skutočne je.

Ivka Gašperová


Mojím snom a najhlbšou túžbou je byť stále bližšie k srdcu nášho Tatka v nebi, byť Jeho rukami, Jeho nohami, ústami a očami na tejto zemi. Túžim, aby celý svet poznal pravú lásku, ktorá poslala Ježiša na túto zem, aby zmyla každý náš pád a každé zlyhanie, lásku, ktorá nesúdi, ale dáva.

Dušan Mirga


Moja túžba v mojom živote je vidieť ako Pan koná v živote ludi, vidieť Božiu slávu a nebo zostupovať na zem. Moja túžba je chváliť a osláviť meno Ježiš všade kde pôjdem. Túžim vidieť ako sa ľudia obracajú a menia svoje životy. Ako chromí , slepí , hluchí a chori sú uzdravovaní. Vidieť ako mládež chváli Pána .

Gejza Gabčo


Můj sen v mládeži je aby co nejvíc mladých byli spaseni zachráneni aby mladí chválili Pána a abychom pracovali vždy jako tím .

 


close window

Miesta & časy služieb

Spišská Nová Ves

Nedeľa: o 10:00 hod.
Ul.Duklianska 3017
05201 Spišská Nová Ves

Licince

Nedeľa: o 14:00 hod.
Licince Kaštieľ

Zobraz všetky služby

Liptovský Mikuláš

Nedeľa: o 15:00 hod.
Ul. Komenského 57
Zborová budova

Michalovce

Nedeľa: o 10:00 hod.
Vedľa zimného štadióna
(podnik Flinston)

Ostrava (Česká republika)

Nedeľa: o 15:00 hod.
Ostrava Mariánské Hory
Ul. Kravařská 8

Nedeľa: o 17:00 hod.
zasadačka Mestského úradu


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress